Линия прямых контактов Работодателя и Соискателя

iCredit 3 views

(0)
Follow
Something About Company

ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ», є не банківською фінансовою організацією, що спеціалізується на видачі дрібних споживчих кредитів — Easy Credit. Компанія на ринку з 2005 р., має активно розвинену мережу на території Болгарії, України, Польщі, Румунії та Македонії. Більше 1 000 осіб в 49 Регіональних відділеннях України щодня турбуються про те, щоб ТОВ «ІЗІ Кредит» завоював своє місце лідера з видачі дрібних споживчих кредитів на ринку України, працюючи над поліпшенням якості обслуговування своїх клієнтів.

ТОВ «Ізі КРЕДИТ» була заснована материнською компанією-засновником АТ «Ізі АСЕТ МЕНЕДЖМЕНТ». АТ «Ізі АСЕТ МЕНЕДЖМЕНТ» почала своє існування в Болгарії з 2005 року.

В середині 2015 року АТ «Ізі АСЕТ МЕНЕДЖМЕНТ» прийняла рішення про створення Менеджмент Файненшиал Груп (МФГ). Основною метою є об’єднання провідних компаній в області небанківських фінансових послуг. У Групи МФГ амбітні плани твердження себе, як одного з найшвидших постачальників фінансових послуг в Центральній і Східній Європі, завдяки досвіду, планам і бізнес-моделі компаній. Деякі з них, з більш ніж 10 річною історією в області фінансових послуг з 6000 співробітниками в 270 офісах в Болгарії, України, Румунії, Польщі, Чехії та Македонії.

Office Photos
**

0 Review

Rate This Company ( No reviews yet )

Work/Life Balance
Comp & Benefits
Senior Management
Culture & Value
https://jobrawork.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=39aa2

iCredit has posted 1 job

Керівник філії

Сохранить
Обзор 4 недели ago
Connect with us
Contact Us
https://jobrawork.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=9b06d